naše pobočky : 1)Terrapeutix - centrum přírodní medicíny s.r.o. 2)Relax Klub Drbání jednatelka za Vědomé Bytí s.r.o. Veronika Dedejova společník na zakládě plné moci Miroslav Kuba

Aroma masáž hlavy

Masírovat vás bude masérka Yveta del Mar

Dostupnost Skladem
Kód: 97
1 000 Kč
Aroma masáž hlavy

Co to je a jak to probíhá?

Aroma masáž hlavy je velmi jemná technika, při které se dostane péče vaší hlavě, šíji, ramenům a obličeji. Je vhodná zejména pro odplavení stresu a duševního napětí. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, a díky hlubokému uvolnění napomáhá zlepšit stav pokožky i vašich vlasů. Při masáži se využívají čisté esenciální oleje, které se volí dle aktuálních potřeb každého klienta.

ÚČINKY

Velmi účinně přispívá k psychickému zklidnění, odplavení stresu, hlubšímu dýchání a fyzickému uvolnění svalového napětí, zejména svalů šíje. Díky zvýšenému přívodu krve do hlavy přináší jasnější uvažování a lepší koncentraci. Působí pozitivně při migrénách, závratích, rozmazaném vidění a tlaku v očích, hučení v hlavě, mravenčení rukou a zkrácení šíjových svalů. Uvolňuje a prokrvuje vlasovou pokožku, a tak podporuje růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu. Pomáhá odstraňovat poruchy spánku a celkově psychicky i fyzicky harmonizuje celý organismus.

Kontraindikace / Kdy je nutná zvýšená opatrnost při aplikaci této techniky?