naše pobočky : 1)Terrapeutix - centrum přírodní medicíny s.r.o. 2)Relax Klub Drbání jednatelka za Vědomé Bytí s.r.o. Veronika Dedejova společník na zakládě plné moci Miroslav Kuba

Hluboce uvolňující Breussova masáž zad

Masírovat vás bude masérka Yveta del Mar

Dostupnost Skladem
Kód: 85
1 100 Kč
Hluboce uvolňující Breussova masáž zad

Co to je a jak to probíhá?

Breussova masáž je založená na jemných hmatech, které se provádějí v oblasti páteře v rozsahu od sedmého krčního obratle po kostrč. Dlouhé plynulé hmaty uvolňují páteřní svalstvo a stimulují energetické dráhy, které se v oblasti páteře nacházejí. Pracuje se se svaly, ale i s energetickou částí člověka. Kromě jiného se používají také tzv. rozevírací hmaty, kdy se za pomoci hřbetů rukou maséra od sebe oddalují jednotlivé obratle, a tím se uvolňují meziobratlové ploténky. Závěr masáže má příjemné harmonizační účinky. Provádí se tzv. magnetizování, což znamená, že pomocí rukou, hedvábného papíru a vzájemné energie předáváme tělu teplo a vzniklé magnetizování umožňuje lepší vstřebávání třezalkového oleje. Při této masáži se totiž používá pouze BIO třezalkový olej, který napomáhá nabobtnávání meziobratlových plotének, a tím je regeneruje. Třezalku zároveň řadíme mezi nejsilnější přírodní antidepresiva. Metoda pochází od Rudolfa Breusse (1899-1990), rakouského léčitele a experta na přírodní medicínu.

ÚČINKY

Hluboké uvolnění těla i mysli. Vyrovnává postavení zad, celkovou statiku těla a pomáhá také při prevenci degenerativních poruch páteře. Uvolňuje a regeneruje meziobratlové ploténky. Podle Rudolfa Breusse neexistují opotřebované ploténky, ale pouze zdegenerované, a ty se dají pravidelnou aplikací této metody obnovit. Masáž dovede z těla skvěle odplavit nahromaděný stres a pomáhá ulevit též krční páteři, které neprospívá sedavý způsob života ani práce u počítače – zejména se uvolní oblast kolem sedmého krčního obratle, kde se často hromadí stres a nezpracovaná traumata.

Kontraindikace / Kdy je nutná zvýšená opatrnost při aplikaci této techniky?