naše pobočky : 1)Terrapeutix - centrum přírodní medicíny s.r.o. 2)Relax Klub Drbání jednatelka za Vědomé Bytí s.r.o. Veronika Dedejova společník na zakládě plné moci Miroslav Kuba

INDIVIDUÁLNÍ PÉČE POMOCÍ TĚLOVÝCH SVÍCÍ

Masírovat vás bude masérka Yveta del Mar

Dostupnost Skladem
Kód: 94
500 Kč
INDIVIDUÁLNÍ PÉČE POMOCÍ TĚLOVÝCH SVÍCÍ

Individuální péče pomocí tělových svící - pro řešení fyzických i psychických problémů

Co to je a jak to probíhá?

Jejich účinku využívali již naši předkové. Staří Keltové a Slované používali stočenou hořící kůru na vytahování zánětů a bolestí z těla. Dnes se používají tělové, ušní a turbo svíce, což jsou vlastně duté trubičky z přírodních materiálů, namočené ve včelím vosku, které se přikládají na bolestivá místa na těle. Pro zvýšení účinku se mohou používat esenciální oleje. Výhoda tělových svící spočívá v tom, že vytahují z těla záněty, otoky, drobné usazeniny, kamínky a toxické jedy.

Aplikace svíce je založená na podobném principu jako baňkování nebo moxování. Tělové svíce využívají komínového efektu. V místě, kde je přikládáme na kůži (přes papírový ubrousek), se vytváří podtlak, a ten následně uvolní zablokovanou energii. Svíce částečně z těla odsaje nečistoty (např. záněty, cysty, myomy, otoky). Další toxiny, které se v těle uvolní, se pak z těla vyloučí běžnou cestou.

ÚČINKY

Tělové svíce dokáží ošetřit tělo na více úrovních. Nejčastěji při oslabené imunitě (chřipka, průdušky, kašel, rýma, ucpané dutiny, bolesti uší), alergiích, kožních potížích, zánětu dásní a zubů, bolesti páteře, břicha, gynekologických problémech, při potížích s klouby, bolestech hlavy a migrénách Dále pak velmi dobře fungují v případě stresu, ať už jde o strach, depresi, únavu či obyčejné podráždění.

Kontraindikace / Kdy je nutná zvýšená opatrnost při aplikaci této techniky?