naše pobočky : 1)Terrapeutix - centrum přírodní medicíny s.r.o. 2)Relax Klub Drbání jednatelka za Vědomé Bytí s.r.o. Veronika Dedejova společník na zakládě plné moci Miroslav Kuba

REIKI TERAPIE

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim energii do života. Tento dárkový poukaz jistě potěší každého, kdo touží vést šťastný a zdravý život.                                                                                                                               

Reiki je metoda, při které se pracuje s energií, která se nachází všude kolem nás a také v nás. Jedná se o japonské slovo, kdy "Rei" znamená vesmír ( universální) a "Ki" znamená energii. Příběh o Reiki je starý přes tři tisíce let. Její "znovuobjevení" ( resp. jak s ní vědomě pracovat) učinil počátkem dvacátého století Dr.Mikao Usui.

Reiki pracuje na více úrovních - fyzické, duchovní, emocionální a duševní aspekty jsou posíleny energií Reiki. Protože Reiki působí na všech těchto úrovních, ovlivňuje tak nejen důsledek, ale i příčínu problémů. Reiki si během působení sama dělá cestu do míst, kde je energie v nerovnováze. Pomocí Reiki lze odstranit či zmírnit fyzické nemoci i psychické problémy.

Před samotným působením Reiki probíhá krátký rozhovor, kdy můžete sdělit svá trápení a obavy.

poukaz obsahuje

  • Reiki terapii dle varianty poukazu
  • harmonizace čaker
  • délka terapie 60 - 80 minut

Člověk, který energii předává, není léčitelem. Je jen " okapem", skrze který proudí energie k Vám. Prostřednictvím reakce svých rukou dostává informace, kde je energie dostatek a její průchod je plynulý a kde je potřeba " setrvat" déle. Ten, kdo energii přijímá, je harmonizován, a proto se může léčit sám a přirozeně. Vy sami jste tedy svými léčiteli. Díky tomu není možné, aby na Vás předávající přenášel svou vlastní energii nebo od Vás naopak přebral Vaše problémy.

 

OBĚDNAVKY : PO - PA 7-19   TEL : 730 10 798