top of page
ajurvedske-masaze.jpg

Ájurvédské masáže

Cílem ájurvédy je nejen zdraví člověka, ale také zachovávání vnitřní rovnováhy a spokojenosti, a neustálé zdokonalování našich duchovních, intelektuálních a fyzických schopností.

V ájurvédě se na duchovnost pohlíží jako na základní kámen spokojenosti na tomto světě i po smrti. Ájurvéda prý byla předána božsky, proto by měla být praktikována se soucitem a šlechetností, nikoli s chtivostí a sobectvím.

Ájurvédská medicína zahrnuje meditaci, masáže, bylinné léky, olejové terapie, dechová cvičení a jiné. Ájurvéda představuje celostní přístup ke zdraví, využívající filozofii, moudrost, náboženství a mytologii Indie.

Masáž zad

Ájurvédská masáž

Objevte znovu pocit svěžesti, uvnitřnění se a novosti ve Vašem životě prostřednictvím dotyku, exkluzivních olejů a aromaterapie. Zažijete Garshana masáž speciálními rukavicemi pro stimulaci cirkulace a lymfy, olejovou masáž celého těla exkluzivními a teplými oleji a prvky ájurjógy k protažení a uvolnění těla.

60 min./ 1 500 Kč

Masáž hlavy

Ájurvédská masáž
obličeje

Nejmocnější procedura v ájurvédě. Hmaty přesunují lymfu pryč z obličeje a iniciují nové proudění krve a cirkulaci do hlubokých vrstev kůže. Součástí masáže je i aplikace bylinného balzámu a květinové vody na záda i ájurvédská marma masáž dlaní a chodidel, které šíří uvolnění do každé buňky těla.

60 min./ 1 500 Kč

Masážní olej

Individuální
masáž na míru

Kombinace a výběr nejúčinnějších metod pro daný stav klientky dle jejího dlouhodobého i současnéhé stavu a prostředí v kterém žije, zahrnující marmové body, ajurjógu, lávové kameny, teplé zábaly, tibetské mísy a muzikoterapii a další. K masáži jsou používané pouze vlastnoručně míchané čisté aromaterapeutické oleje, ájurvédské oleje z Keraly a jiné dary Matky Země.

60 min./ 1 500 Kč

bottom of page